• Anasayfa
Site Menüsü
mügeakmansu

ULAŞIM

1-Next level AVM'ye Konya yolu üzerinden ve Eskişehir yolu üzerinden giriş yapmak mümkündür. Aracı olanlar AVM'nin ücretsiz park yerine park edebilirler. Burada J ve K sıralı park yerleri ofis asansörlerine en yakın noktadaki park yerleridir. Bunun dışında da ofis asansörü tabelasını takip ettiklerinde ofis asansörlerine ulaşabilirler. Ofis asansörüne bindiklerinde L (lobby) düğmesine bastıklarında ofisin reception katına ulaşırlar. Buradan bir kart aldıktan sonra asansörlerden 9. kata kartı göstererek bastıklarında asansör çalışacaktır. Asansörden inişte sola dönüldüğünde soldaki 43 nolu ofis Müge Akmansu'nun muayenehanesidir.

Aracı olanlar arzu ederlerse ofis binasının girişindeki vale parking hizmetinden 15 TL. karşılığında faydalanabilirler ve direkt olarak resepsiyon'a ulaşabilirler.

2- Toplu taşıma araçları ile gelmek isteyenler Ulus 'tan ve Kızılay 'dan Çayyolu istikametine giden tüm minibüs ve otobüsler Armada AVM'de indiklerinde Üst geçitten yolun karşısına geçtiklerinde sola dönerek 50 metre ilerde karşılarında Next Level AVM  ve Ofis giriş tabelalarını göreceklerdir. Bu tabelalar gereği sağ taraftaki yola girildiğinde next level alışveriş merkezine ulaşacaklardır.

3-Ankara şehirler arası otobüs terminali AŞTİ 'den gelenler için mesafe 500 metre kadardır. 

Hava Durumu
Saat